Самуел Ето'о донесе победата на своя отбор Анжи Махачкала с 2:0 над Йънг Бойс (Швейцария). Двата тима се изправиха в среща от Група „А", а камерунският нападател се превърна в герой, след като реализира и двете попадения.

В 62-ата минута Сарате игра с ръка в наказателното поле и домакините получиха право да изпълнят дузпа, която беше реализирана от Ето'о.  В последната минута на срещата най-скъпоплатеният футболист на Планетата удвои преднината на тима си, реализирайки своя 7-и гол в Европа за този сезон.

Благодарение на победата поне за няколко часа Анжи ще оглави класирането в Група „А". Воденият от Гуус Хидинк тим има 4 точки, след като преди 2 седмици завърши наравно 1:1 като гост на Удинезе.

По-късно италианците гостуват на Ливърпул.

АНЖИ - ЙЪНГ БОЙС 2:0

1:0 Ето'о (62'-дузпа)

2:0 Ето'о (90')

АНЖИ: Габулов, Самба, Жоао Карлош (78' Габулов), Тагирбеков (17' Жирков), Агаларов, Да Силва, Шатов, Ласана Диара, Бусуфа, Ето'о, Ласина Траоре (63' Гонсалес)

ЙЪНГ БОЙС: Вьолфи, Ояла, Неф, Зверотич, Весковац, Лечакс, Костанцо, Шновли (67' Фрей), Викевиз (77' Гонсалес), Бободия, Сарате (67' Назуло).