Дъндолк продължава да изумява всички критици с представянето си. Отборът надделя с 1:0 Макаби (Тел Авив) и записа първи успех в групите на Лига Европа.

В герой за ирландския състав се превърна Кириън Килдъф, който простреля израелския вратар с шут отдясно в 72-ата минута.

Това бе първа историческа победа за Дъндолк в групова фаза на евротурнирите. Всъщност, това е и първото участие на тима в същинска фаза на един от турнирите в Европа.

Дъндолк влезе в групите на Лига Европа, след като отпадна в плейофа на Шампионската лига от Легия Варшава.

В друг сблъсък от надпреварата, Зенит (Санкт Петербург) вкара цели пет попадения срещу АЗ Алкмаар, без да получи нито едно във вратата си.

Така само след два мача руският тим има 6 точки и е вкарал 9 гола.

Александър Кокорин се отличи с два гола за успеха, между тях се разписа и Жулиано.

Доменико Кришито реализира дузпа в 66-ата минута, а крайното 5:0 оформи Олег Шатов в 80-ата.