Брюж и Спортинг (Брага) оправдаха очакванията и завършиха наравно 1:1 в последния си мач от група "Н". Само след четвърт час игра нарочно или не Елдерсон от Брага беше изгонен. Въпреки численото си предимство домакините така и не успяха да открият резултата до почивката.

В самото начало на втората част обаче Флеминс отбеляза за 1:0. Гостите от Португалия стигнаха до ремито в 65-ата благодарение на точния изстрел на Евертон.

При този резултат, който се запази до края, единственият прецакан бе отборът на Бирминагм. Англичаните свършиха своята работа у дома, побеждавайки с с гол на Руни НК Марибор. Победа, която обаче не помогна на тима за класиране в следващата фаза.

Така, в подреждането Брюж и Брага оглавяват първото място с по 11 точки в актива си. Сити е трети с 10 т., докато Марибор има 1 т. на дъното.