Партизан и Бешикташ не успяха да се победят в сблъсък помежду си от плейофната фаза на турнира Лига Европа.

Двата тима завършиха наравно - 1:1 в Белград, като домакините поведоха след четвърт час игра, но веднага след центъра Бешикташ изравни.

Турците имаха и други положения, но ги пропуснаха. Въпреки това, те със сигурност са доволни от гола на чужд терен.

В 14-ата минута стадионът стана на крака след красив гол с глава на Рикардо Гомеш. Бразилецът засече центриране от левия фланг и откри резултата, но в ответната атака при идентична ситуация Куарешма намери напълно непокрит Толгай Арслан и той се разписа за 1:1.

Бешикташ поема риск - взима Лорис Кариус под наем от Ливърпул

Германският страж не желае да бъде втори избор на "Анфийлд"

Сърбите започнаха активно второто полувреме, но по-опитният тим на Бешикташ не им позволи да създадат чисти положения и бързо овладя средата на терена.

В 80-ата минута Гьокхан Гьонул можеше да донесе победата на турския гранд, но ударът му с глава мина над напречната греда.