Испанският Бетис победи Арис с 4:1 у дома в мач от 4-тия кръг на група "С" в Лига Европа.

Гостите първи пратиха топката в мрежата на своя опонент, но попадението на Монтнор в 20-та минута беше отменено заради засада.

Този отменен гол събуди домакините и те откриха резултата в 34-та минута чрез Борха Иглесиас. Айтор Руйбал удвои аванса на Бетис в 64-та минута, а четвърт час преди края Набил Фекир пропусна дузпа.

Нордселанд не успя да се справи със Спартак (Търнава) у дома

Двубоят завърши при резултат 1:1

Фекир се реваншира за пропуска от бялата точка и 79-а минута асистира на Марк Рока Хунке за третия гол. Почетният гол за Арис беше отбелязан от Александър Кокорин в 84-та минута.

Дълбоко в добавеното време за домакините се разписа и Абе Езалзули и така оформи крайното 4:1.

В другия мач от групата Рейнджърс победи Спарта (Прага) у дома с 2:1. Така Бетис е първи в групата с 9 точки в актива си, а Арис е на дъното с 3. Шотландците имат 7 пункта, а Спарта е с 3.