ПАОК и Борусия (Дортмунд) не се победиха в мач от груповата фаза на Лига Европа. На стадион „Тумба" в Солун двата тима направиха 1:1. Българската звезда Димитър Бербатов започна като титуляр и остана на терена до 88-ата минута. Нападателят се представи на добро ниво и заслужено бе изпратен от публиката с бурни аплодисменти.

Гърците първи поведоха в резултата, но германците направиха всичко по силите си, за да изравнят.

Срещата започна с натиск на германците. Ройс и Кастро се разминаха с отлични положения за гол. В 34-ата минута ПАОК успя да поведе. Капитанът Циолис подаде към Мак, който напредна и стреля, поразявайки с диагонален удар вратата на „жълто-черните".

Малко по-късно и Бербатов опита късмета си, но ударът му мина встрани от целта.
През втората част, гостите успяха да изравнят. В 72-ата минута Кастро успя да излъже вратаря на домакините за 1:1.

Две минути преди края на редовното време Димитър Бербатов бе заменен. Публиката на ПАОК изпрати на крака и с бурни аплодисменти българската звезда.

PAOK Thessaloniki 1 - 1 Borussia Dortmund All... by ViralDailyTV