Отборът на ПАОК завърши 0:0 при гостуването си на Габала в първа среща от група "С" на Лига Европа.

Голямата звезда на българския футбол Димитър Бербатов се появи в игра през втората част на мястото на Атанасиадис. Бившият нападател на Монако влезе в 60- ата минута. Бербо раздвижи сериозно играта на гърците и с отиграванията си създаде няколко голови възможности за съотборниците си, но пред него не се откри чисто положение.

Бившият играч на Левски Гари Родригес започна като титуляр за ПАОК и записа цял мач. Бързакът бе фаулиран в наказателното поле на домакините в 81- ата, но арбитърът подмина ситуацията. Крилото се отчете и с жълт картон.

В последната минута на добавеното време ПАОК можеше да се поздрави с трите точки, но вратаря Безоковски се превърна в герой за Габала.

В следващия мач от надпреварата ПАОК приема на "Тумба" германския Борусия (Дортмунд), който победи с 2:1 Краснодар.

Габала - ПАОК 0:0

Габала: Безотосни, Станкович, Вернидуб, Рикардиньо, Дашдемиров, Додо (83-Заргаров), Гай, Меза, Зец (45-Перейра), Зеньов, Антонов

ПАОК: Олсен, Мигел Витор, Рикардо Коща, Цавелас, Кициу, Циолис, Мак, Родригес, Сабо (85-Жайро), Пелкас (76-Голаса), Атанасиадис (59-Бербатов)