Байерн (Мюнхен) и Болтън завършиха 2:2 в среща от втория кръг в група " F" в турнира за купата на УЕФА. Двата гола за домакините отбеляза Подолски. Нападателят от полски произход се разписа в 30-ата и 49-ата минута на срещата. Точни за английския тим бяха Рикардо Гарднър и Кевин Дейвис.

Домакините от Байерн (Мюнхен) бяха пълни господари на терена, а подкрепата на публиката допълнително мотивираше футболистите на мюнхенци.

Изненадващо гостите от Болтън първи реализираха попадение. В 8-ата минута на срещата Рикардо Гарднър прати кълбото в мрежата на Оливер Кан с удар от точката на дузпата.

Подолски възстанови равенството в 30-ата минута след пас на Бастиан Швайнщайгер. Отново Подолски реализира попадение в 49-ата минута и даде преднина на баварците. Франк Рибери се отчете с асистенцията.

Така се стигна до 82-ата минута на двубоя, а англичаните се добраха до изравняването. Дейвис реализира и дари точката на отбора си.

До края на срещата нови голове не паднаха и тимовете си поделиха по една точка. В другия мач от потока Цървена Звезда гостува на Арис в Солун.