В четвъртък шампионът на България Лудогорец приема германския Байер (Леверкузен) в първи мач от груповата фаза на Лига Европа. На стадиона в Разград гостите очакват легендата на футбола ни и бивш нападател на "аспирините" - Димитър Бербатов. Той беше част от Байер от 2001 до 2006 година, като в този период записа 201 мача и 91 гола, преди да премине в Тотнъм.

Все още не е ясно дали Бербо ще отиде да гледа срещата на живо от ложите на стадиона.

Любопитно е, че Бербатов игра за Леверкузен срещу ЦСКА през 2005 година, когато "червените" победиха два пъти с по 1:0 и елиминираха този съперник, припомня в. "Меридиан Мач".

Мартин Йол: Димитър Бербатов е може би най-талантливият футболист, с когото съм работил

Мартин Йол: Бербатов е може би най-талантливият футболист, с когото съм работил