Уест Хям завърши наравно 2:2 с Астра (Гюргево). Лондончани изтърваха аванс от два гола и завършиха мача с човек по-малко.

Уест Хям откри резултата в 23-ата минута, когато Енер Валенсия се разписа с глава след центриране на Дмитри Пайе. В 51-ата минута Мауро Сарате удвои след самостоятелна акция. Осем минути по-късно домакините останаха с човек по-малко, след като Джеймс Колинс си изработи два жълти картона за четири минути.

Астра (Гюргево) се възползва от численото си предимство и в 71-ата минута върна един гол. Фернандо Болдрин беше точен с далеч удар, при който топката се отби от напречната греда преди да влезе във вратата. В 82-ата минута Анджело Огбона си вкара автогол и изравни резултата в мача. Реваншът в Румъния е след седмица.