Амаури донесе победата на Ювентус при гостуването на Щурм (Грац) с 2:1. Бразилецът се разписа в последните секунди и по този начин успокои феновете на "Старата госпожа" преди реванша.

Бонучи откри още в 16-ата минута след като засече центриране от корнер. Малко преди това друг гол на Юве бе отменен заради съмнителна засада.

Щурм обаче не се отказа и Шилденфелд изравни в 82-ата мин. В крайна сметка обаче Юве стигна до успеха и си осигури спокоен реванш.

Манчестър Сити пък записа важна победа с 1:0 над ФК Тимишоара в Румъния. Чудесен дебют направи новото попълнение Марио Балотели. Нападателят влезе в игра в 57-ата минута, а в 72-ата се разписа за успеха.

В друг интересен мач, Спортинг (Лисабон) допуъсна изненадваща домакинска загуба с 0:2 от Брьондби.