Императора планира при необходимост да пусне третия вратар Толга Зенгин като полеви играч, съобщи „Билд".
„След като нямаме право да правим замени на играчи след старта на първенството ще трябва да измисля нещо. Толга може да бъде използван като халф или защитник," заяви Терим.
Императора не може да разчита на 9 играчи заради травми или наказания. Контузени са Нихат Кахвечъ, Емре Бельозоглу, Емре Гьонгьор, Тюмер Метин и Сервет Четин. Наказани са Волкан Демирел, Емре Ашък, Арда Туран и Тунджай Шанлъ.
gltsry
на 23.06.2008 в 15:16:36 #13А за6о Турџия има толкова много контузени играчи Фатих Терим трябва да мине пред огледалото и трябва да се пита къде згреших.Много добре знаеше за играчите които повикна че имат контузии и може да се случи тъкмо такова не6о.Не ги викна играчи които играят във Шалке,щутгарт,Фейенорд а ги викна хора игре6и във някаква си смешна Лариса.
gltsry
на 23.06.2008 в 15:04:01 #12УЕФА обяви че за сега няма да разреши на Турџия да вика нови играчи.Ама няма да е ни6о чудно ако Толга влезе и набута победния гол.Това което се случи във последните 3 мача беше не6о нечовешко.
sanyu
на 23.06.2008 в 11:16:25 #11МОЖЕМ САМО ДА СТАНЕМ НА КРАКА И ДА ГИ АПЛОДИРАМЕ

G_A_P
на 23.06.2008 в 06:25:56 #10FreakyJim, ти случайно да си от форума на gsmarena?
Cursed
на 22.06.2008 в 18:46:48 #9Деца не се изказвайте неподготвени. Прецедент да се вика играч по средата на първенство още няма. Бирхов си беше в Англия още от първия мач. Друг е въпроса че некадърния Фогтс трябваше жена му да му каже че може да вкарва че да го пусне да му спечели титлата. Той го пусна понеже нямаше друг останал здрав нападател ама как да е. За справка сайта на европейското който е бил малък да помни
FreakyJim
на 22.06.2008 в 18:23:54 #8нямат абсолютно никакъв шанс с тоя състав. лесна победа за нацитата, да кажем 3:0
Hlapeto
на 22.06.2008 в 17:59:51 #7Edin e Allaх
memento
на 22.06.2008 в 17:21:37 #6терим е голям треньор! ако могат да бият турците- да бият! изглежда, че новите футболни нации- русия, турция, гърция, хърватска, дори и португалия са по жадни за успехи от утвърдените футболни нации. нови имат предвид като успехи, постижения в близките 10-15 години години.и имат по-висока отивация. но, това все пак е германия, които винаги са се отличавали с голям дух. интересен полуфинал се очертава. но, аз по принцип симпатизирам на другия поток ;)
hudini
на 22.06.2008 в 17:21:36 #5hudini
на 22.06.2008 в 17:14:09 #4tzen Бирхов не беше резерва дори.той си беше в Германия и го викнаха на пожар след специално разрешение от УЕФА
hudini
на 22.06.2008 в 17:12:43 #3Германия 96-та бяха в същата ситуация-даже се говореше също за пускането на вратар като полеви играч.в крайна сметка им позволиха да викнат 1 човек от Германия-Бирхов,който пък ги направи шампиони. не че нещо,но би било редно УЕФА да им позволи и на турците да го направят.още повече,че германците знаят какво е и не би трябвало да протестират
onyx
на 22.06.2008 в 17:10:53 #2Добре се погрижиха от УЕФА срещу куците германци да излязат възможно най-куците турци да може Германия да се класира за финала. На мача Турция-Хърватия съдията до 30 мин беше показал два обсолютно смешни картони на Тунджай и Арда-най добрите, а за хърватите не даде нито един за 120 мин.Смешно е!
Тихомир Ушев
на 22.06.2008 в 17:04:55 #1леле, ако турците направят нещо и срещу Германия наистина ще ги призная..не си спомням да съм гледал отбор с толкова осакатен състав.