Капитанът на Германия Михаел Балак е под въпрос за финала на Евро 2008 срещу Испания, тъй като има контузия в прасеца на десния крак.
Балак пропусна тренировката на тима в петък, а не успя да са включи и в заниманието на тима в събота вечерта на „Ернст Хапел Щадион" във Виена.
От Германската федерация признаха, че отговорът на въпроса дали капитанът на тима ще играе срещу Испания е неясен.
Балак никога не е играл на важен финал за Германия. Той пропусна мача за титлата на Мондиал 2002 заради наказание.
MetalGearRex
на 29.06.2008 в 10:25:13 #11КомБат, какво пък им има на немците на финал, че и с купата да са дори? Който си го може, си го може! Германия винаги е била една от водещите сили в световния футбол, поне на национално ниво. И бих казал, че е най-постоянната! Така че напълно си ги заслужават тези финали и купи. От друга страна какво пък им е интересното на испанците? Това европейско действително играят бърз и динамичен футбол, но по правило са един от най-симулиращите и дразнещи отбори. Аз за това не ги харесвам. Колкото до Балак, аз дори се радвам, че няма да играе! Балак е много добър футболист, но много рядко се раздава на терена, а поради това играта му не е добра. Наречете ме глупак, но откакто напусна Байерн, а може би дори и Леверкузен, много рядко играе на високото ниво, на което може. 2006-та съм на мнение, че Германия заради него изпусна титлата - всеки мач играеше с 10 души. Това първенство какво е направил? Игра силно срещу Португалия (и логично немците биха) и изпълни добре един пряк свободен удар срещу Австрия. Друго направил ли е? Всеки мач коментаторите разправят "Германия губи битката в средата на терена, очаквахме повече от Балак, днес той е длъжник на отбора" и т.н. И това е именно, защото Балак не се раздава на терена. Истинският мотор в средата на терена за Германия е Фрингс, а на това първенство донякъде и Подолски, поне в атакуващ план. Така че от една евентуална липса на прехваления Балак може и да се окаже полезна за Германия. А ако играе, то дано да се раздаде пак, като срещу Португалия например!
AliGAtOr
на 29.06.2008 в 10:24:50 #10Здравейте, Аз „работя” тази работа от 6 месеца и да си призная в началото не вярвах да се получи точно това, което, които полагам. През февруари 1999 година в САЩ стартира първата компания, която започна да плаща на Интернет потребителите за прекараното от тях време, за да им гледат рекламите. Регистрирайки се към тази компания получаваш уникално потребителско име и парола, след това на монитора и по нея започват да текат реклами. През това време ти може въобще да не гледаш самите реклами, а да си вършиш друга работа с компютъра.. Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът $ да свети в зелено. Наскоро се запознах с човек, регистриран там от септември 2003 година, от който научих, че и досега компанията държи на реномето си като редовно изплаща обещаните чекове! Първоначално той печелел много малко - първите месеци изкарвал само по 150 лева на месец. След това се убедил обаче, че колкото повече хора привличал след себе, като при това те се регистрирали под негово име, толкова повече месечният му доход нарастнал - на 4-ия месец изкарвал 400 лева, а след една година работа - достигнал над 800 ЛЕВА МЕСЕЧНО И С ТЕНДЕНЦИЯ ТАЗИ ЦИФРА ДА РАСТЕ! Как може да направите и Вие това! Принципът е много лесен беше описано в сайта на дадената компания. Но вече мина достатъчно време, за да се уверя, че има и възможни неща. Регистрирах се на шега, защото нищо не можех да загубя, а исках и допълнителни доходи. Сега след 6 месеца получавам доста добри доходи за усилията Кликни тук!!! http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=anderxale Ще се зареди анкета, която трябва да попълните на латиница. Всички полета са задължителни. Бъдети внимателни при попълването на формата, тъй като именно с тези данни ще доидат Вашите чекове! Данните са примерни! Login: (изберете логин за вход в системата) 1234 Password: (парола) 5555 Verify Password: (повторете паролата) 5555 First, tell us where we can send your checks (на този адрес ще Ви пращат чековете) First name: (Вашето име) Petya Last name: (Вашата фамилия) Ivanova Street address: (адрес: улица, номер,......) Simeon str.12 Entr.B(вход) Apt.25 City: (град) Sofia Zip/Postal code: (пощенски код) 1000 State: (Щат - оставете not selected) not selected Province: (регион) Sofia или not selected Country: (страна - изберете Bulgaria) Bulgaria E-mail address: (Вашия e-mail РАБОТЕЩ) Verify e-mail address: (повторете Вашия e-mail) Now, please tell us more about yourself Age: (вашата възраст) 16-25 Education: ( образование) Gender: (пол, мъж или жена) male (мъж) female (жена) Annual household income: (годишен семеен доход, колкото по голям толкова по добре) $50,000-$69,999 Additional Information Please tell us why you use Internet: тук сте длъжни да посочите вашите интереси. Колкото повече толкова по добре - отметнете 12-15. What do you search for or buy online: (какво Вие търсите да купите) отметнете 10-14 позиции Earn cash by subscribing to receive email: (отметнете ако искате да печелите като получавате рекламни писма, препоръчваме да не го включвате) Payment Information Preferred check size: (минимална сума на чека) $50 Referral Information Referred by: номер, име на Вашия реферрал/във вашия случай mandreev916/ I have read and understand the Member Agreement (Съгласен съм с вашите условия - задължително го отметнете) отметка Натиснете Submit Registration Започваме работа 2. Отивате на графа Member - кликате там, пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натискате Login и влизате във вашия Account. 3. Намирате графа Download - от там изтегляте една малка програмка, която колкото и лоша да е връзката Ви, в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути. 4. Когато включвате вашият компютър първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка - пишете името и паролата си, после Login - в горния ъгьл на монитора Ви се появява лентата с едно човече и точките, които вие заработвате независимо дали сте в Интернет и в края на месеца се обръщат в пари! Много е важно да следите човечето, което се намира в лявата му част. КОГАТО ТО ХОДИ НА МЯСТО, трупате точки (по точка на 5-6 секунди) и иконата с ДОЛАРА долу на таскбара е ЗЕЛЕНА. Когато човечето си почива или почне да се разхожда из банера, иконата с долара е червена и HE трупате точки. Тогава просто трябва да кликнете на човечето и то почва отново да ХОДИ НА МЯСТОТО си и иконата с долара на таскбара става отново зелена. CashFiesta намира изключително удобно приложение, независимо дали използвате рекламната лента вкъщи или на работа. Лентата застава най-отдолу или най-отгоре на екрана ви, така че да не скрива нищо друго. Вие продължавате да вършите това, което обикновено правите, с тази разлика, че ви се заплаща. Когато вие привлечете реферали (хора, които да се регистрират след вас) - получавате процент върху тяхната месечна заработка. Когато вашите реферали привлекат други реферали, които вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях печелите! Така структурата в дълбочина продължава до 8-ма позиция под вас!! Необходимо е само постоянство! И най-вече много, много реферали, но активни! Защото от пасивните нямате никаква полза! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПРИВЛЕЧЕТЕ КЪМ ВАС, ТОЛКОВА ПО-ГОЛЕМИ ЩЕ БЪДАТ МЕСЕЧНИТЕ ВИ ПРИХОДИ! Желая Ви много късмет и успех в правенето на пари във виртуалното пространство! Следвайте указанията и стъпките ми и ще успеете! И така, регистрирайте се към следния линк, а след това следвайте останалите стъпки, описани по-горе: http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=anderxale B графата Member, Вие можете no всяко време да проверявате колко точки имате до момента, колко реферали, т.е. колко привлечени към Вас хора имате до настоящия момент, колко точки от рефералите сте спечелили и т.н. В следващия месец ви се изпраща чек за заработените от Вас и Вашите реферали пари през предходния месец. Но тъй като знаете, че у нас всичко се бави, имайте търпение и не се отчайвайте!
КомБат
на 29.06.2008 в 08:02:40 #9Все пак съм за испанците, заслужават титлата, а и ми е писнало от германци на финал и то с купата
КомБат
на 29.06.2008 в 07:45:22 #8Балак е голям играч, но срещу тази халфова линия на шпаньолите ще му бъде доста трудно. Както и преди да напомня - НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ ГЕРМАНЦИТЕ! Тия кога са най-слаби са най-опасни, друг е въпросът, че сега въобще не са слаби
Тихомир Ушев
на 28.06.2008 в 23:38:46 #7Едва ли ще си позволи да изпусне този финал..
Artillery
на 28.06.2008 в 20:57:06 #6Ще видим
pavlitos
на 28.06.2008 в 20:44:32 #5Mда....цял месец чакам някой да унижи швабите...дочаках
castellano
на 28.06.2008 в 20:25:58 #4С Балак, без Балак, резултатът за Германия ще бъде жалък
cris_ronaldo_7
на 28.06.2008 в 18:33:01 #3Жалко
frodo
на 28.06.2008 в 18:04:13 #2хитруват немците, ама и това няма да им помогне
XML
на 28.06.2008 в 17:39:19 #1... е под въпрос за днешния финал на Евро 2008 ... ============= Финала е утре - на 29ти!!!