„В края на краищата постигнахме целта си, заяви Свети Икер пред в. „Марка". - Мисля, че все още не осъзнаваме постигнатия успех. В момента се чувствам невероятно щастлив, тъй като Испания заслужаваше този трофей."
„Нямам думи да опиша радостта си, но искам да кажа само едно нещо на тези, които ни подкрепяха: Благодаря!", добавя Касияс.
simper_idem
на 30.06.2008 в 12:30:18 #1????