Алтънтоп: На терена няма приятели
25.06.2008 11:46:35
Източник: Ройтерс
Алтънтоп ще играе с всички сили срещу Германия, там където е роден
Играчът на Байерн Мюнхен ще излезе срещу петима свои съотборници - Клозе, Лам, Подолски, Янсен и Швайнщайгер.
"Аз съм се родил в Германия, научил съм много неща, но ще дам всичко от себе си за националния отбор на Турция. Ще бъде приятно, че на терена ще изляза срещу много от моите съотборници в Байерн, но аз ще си гледам моето представяне, а не техните действия.
За мен приятели на терена не съществуват. Никой не ти подарява нищо, нито дузпа, нито ще излезе в засада заради теб, нито ще пропусне положение само, защото ти е приятел.
Предстои ни мач срещу дисциплиниран отбор. Ще се опитат още от първата минута да ни надиграят с физиката си, при тях е нормално да имат здрава защита.
В моите вени тече турска кръв, ще защитавам честта на моята родина, така че ще се радвам с феновете, ако вкарам гол", завърши Алтънтоп.
Der Fuhrer
на 25.06.2008 в 21:19:04 #10Футболна топка - 20 евро . Футболен екип 100 евро . Физиономиите на рязаните след последния сигнал - безценноооооо . Има неща които не се купуват с пари - за всичко останало има ФИЛИП ЛАМ .
turche
на 25.06.2008 в 17:19:40 #9лайното си е лайно... било то турско или българско: 38°С
marzzi
на 25.06.2008 в 15:13:47 #8ааааааааааа и да добавя така леко слуЧААААйно ако Германия ви го сложи в устата и ви набие повече от 3 гола чЕЕЕСно сте получа оРгазъм да млъкнете майкави турска измислена
Тихомир Ушев
на 25.06.2008 в 15:08:37 #7Алтинтоп явно е обратният случай на Подолски, дано се получи хубав мач..
^BLuE_AvAlAnChE^
на 25.06.2008 в 15:06:20 #6Трабзон - Генетично обременено животно! Осакатено от една фанатична религия! Обезобразен от един фалшив етнос! Помак нещастен!!!
БЪЛГАРИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ!!!
андон
на 25.06.2008 в 14:50:48 #5просто не си направих труда да дочета надолу, от опит знам че рязаните не сте много силни в писането и мисленето.все пак писмеността е признак за човешка дейност, а рязаните, и в частност ти, малко се отконявате от това определение, вие сте нещо като липсващото звено между австралопитека и хомо сапиенс, ама кво ли ти го казвам то в джамията всеки ден ви го повтарят, пиша за хората да знаят
бих ти пожелал да си останеш със здраве, но не обичам да лицемернича 
андон
на 25.06.2008 в 14:12:28 #4ей, трабзоне освен помак явно си и неук.как може да кажеш че варненският диалект е най-правилният в България.явно в измисления ти свят всичко е наобратно

govedarov
на 25.06.2008 в 14:00:54 #3Туркия ке падне
Armoured Saint
на 25.06.2008 в 12:52:33 #2Trabzonspor Team Сигурно ти е кофти, че в България те считат за турчин, а в Турция - не, демек и в двете държави те третират като боклук
Бойчо
на 25.06.2008 в 12:11:11 #1Трабзоне, ама интересно тогава, що все в чуждите държави се навират и не горят от желание да се върнат в Турция.