Трансформацията на Етър е в ход. "Болярите" вече записаха първа победа в шампионата, във втория мач на Александър Томаш начело на тима.

След като дебютира с 0:0 срещу Славия в София, във вторник младият специалист удари Царско село с 1:0.

Томаш: Вярвам в моите футболисти и техния потенциал

"Ако ще изпадаме в еуфория след 1:0 над Царско село, значи нямаме място тук - нито аз, нито те"

Промяната при болярите е налице. Това, което прави най-силно впечатлени, е стабилизирането на отбраната.

Вече близо 5 часа (297 минути) в три поредни мача "виолетовите" не са инкасирали гол, изчислява "Тема: Спорт".

Те направиха и 0:0 с Арда на "Ивайло" с предишния треньор Петко Петков.

Английски клубове следят Преслав Боруков

Възможно е дори да се завърне в Шефийлд Уензди

За последно във вратата на Етър се разписа бившият им играч Педро Лагоа в 63-ата минута на двубоя с Ботев (Враца), загубен с 1:5 на 2 ноември.

На фона на 31 инкасирани гола от началото на сезона фактът, че в последните три срещи Христо Иванов и Анатоли Господинов опазиха мрежата суха, говори красноречиво за промяната при "болярите".

Етър победи Царско село с 1:0 в efbet Лига