Етър загуби с 0:1 от Ансан Грийнърс в контрола между двата отбора на турска земя. Ким Ванг отбеляза единственото попадение в 56-ата минута. Съперникът на "болярите" завърши на 5-о място в южнокорейската втора дивизия.

През първото полувреме "виолетовите" създадоха далеч по-чистите положения, но така и не успяха да отбележат гол. В началото на проверката Иван Стоянов проби и върна към Дино Мартинович, който шутира от 15-16 метра, но покрай дясната греда. Най-чистото положение за тези 45 минути пропиля именно Мартинович, когато Кацаров го изведе сам срещу вратаря, но той шутира в аут.

С по-добър мерник се отличи Здравко Илиев, който завърши с добър изстрел бърза атака на Етър, но стражът на Сеонг изби в корнер.

На почивката наставникът на българския тим Петко Петков извърши няколко промени.

Втората част започна с игра в центъра на терена, но в 56-ата минута Ансан организира първата си опасна атака, след която откри резултата. Ванг получи извеждащо подаване, нахлу в наказателното поле, финтира добре Станоев и простреля резервния страж Анатоли Господинов за 1:0.