Треньорът на Етър Станислав Генчев коментира днешния домакински мач срещу Берое. Двубоят от 9 кръг на Първа лига е днес от 17:15 часа. Генчев беше категоричен, че "болярите" не се страхуват от съперника и тяхната цел е победа над тима от Стара Загора.

"Берое е добър отбор. Заслужава респект и уважение, но не се страхуваме от него. Двата отбора се познаваме добре. Очаквам да спечелим три точки. Основната ни цел е победата. На нашия стадион "Ивайло" играем доста успешно, а противниците се чувстват неудобно", коментира Генчев.

"Подготвени сме добре физически и не ме притеснява, че играхме мач в понеделник. Сгъстеният цикъл не е проблем. Групата от играчи е голяма и ако имаме проблеми, винаги можем да заменим даде футболист", разкри треньорът на Етър.

"Не успяваме да реализираме всичките си положения, но това ще се поправи. За мен е по-важно да ги създаваме. Ако ги тях ги няма, няма как да вкараме гол. Хубавото е, че само в един мач сме допуснали две попадения - в първия. В останалите или не допускаме да ни вкарат, или получаваме само един", допълни Станислав Генчев.

Етър приема Берое на своя стадион "Ивайло"

Етър и Берое откриват кръга със здрава битка на стадион "Ивайло"

Статистиката не е в полза на "болярите"