Подмладеният дублиращ отбор на Етър, съставен от юноши 2003 и 2004 г., отстъпи в първата си контрола като гост на "Локомотив" (Горна Оряховица) с 5:0.

Още в 6-ата минута след центриране от корнер Александър Узунов откри резултата в полза на домакините - 1:0. Само след три минути друг бивш етърец - Георги Колев, който вече е капитан на локомотивци, покачи на 2:0.

Десет минути по-късно Узунов центрира остро и бранителят на "виолетовите" Ивалин Петков си отбеляза автогол с глава. Разликата набъбна на 4:0, като точен отново бе Георги Колев.

В 65-ата минута Димитър Байдаков проби етърската отбрана и завърши акцията си с гол за 5:0. Вратарят на локомотивци Ивайло Петков, също носил екипа на Етър пред време, парира опасен шут на Златин Боянов секунди след подновяването на играта, вадейки топката в корнер, и мачът завърши 5:0.