Треньорът на Етър Иван Вутов скочи на съдията Ангел Баялцалиев, който ръководи загубата с 1:2 от Берое. Специалистът има претенции и към двете попадения на старозагорци.

"Първите 40 минути бяха абсолютно наши, направихме няколко грешки и Берое реализира. Второто полувреме отстъпихме средата на терена, те ни превъзхождава с бързина. Ако включим и субективния фактор - съдийството, става ясно защо загубихме. Първия гол е от засада, а при дузпата, нарушението е извън наказателното поле. Мисля, че съдията спомогна на загубата.

Той бе много необективен. Не знам как гледаше на ситуациите. НЕ искам да се оправдавам със съдията, донякъде и ние сме виновни. Нашият отбор игра добре. Честитя победата на Берое.

Томаш критичен: Щом днес спечелихме, имаме шанс (ВИДЕО)