Етър записа загуба в контролите. "Болярите" отстъпиха пред третодивизионния Загорец (Нова Загора) с 1:3.

Проверката премина при много студено време и постоянен вятър. В щаба на "виолетовите" бе Димитър Бербатов, който тренира нападателите на тима.

В 30-ата минута Александър Хардалов проби по дясното крило и центрира. От малкия пеналт Пламен Иванов посрещна топката от въздуха и вкара под гредата на вратаря Анатоли Господинов.

Бербатов тренира нападателите на Етър на добра воля

Все още не е подписал договор

Резултатът беше изравнен в последната минута на първата част благодарение на автогола на Добромир Димитров, който с глава прехвърли собствения си вратар след центриране от ляво.

В 51-ата минута Загорец отново излезе напред в резултата, като този път се разписа Явор Иванов с глава. Той засече центриране от ляво от свободен удар.

В 59-ата минута намиращият се на 2-о място в Югоизточната Трета лига отбор вкара трети гол, този път чрез Димитър Видев.