90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′
90′

ГООООЛ! Мавис Чибота беше изведен зад защитата и стреля по земя в далечния десен ъгъл на Господинов.

86′

Дяков смени Каули.

85′

Иван Петков смени Мариян Иванов.

85′

Елвис Ману сменя Алекс Сантана.

83′

Мариян Иванов получи картон.

79′

ГООООООЛ! Клаудиу Кешеру без да се бави стреля в далечния десен ъгъл на вратата. Господнов не реагира. Топката стигна случайно до румънеца, слад като беше изчистена от защитник на Етър. Преди това румънецът пробва двойно със съотборник.

77′

Шут на Кали от границата на наказателното поле. Аут.

76′

Антон Недялков е много активен отляво.

75′

Каули падна в наказателното поле. Няма дузпа за Лудогорец.

74′

Григоре пресече опасно подаване към Боруков. Добра контра на Етър.

72′

Анатоли Господинов спаси удар с глава на Григоре. Добро центриране на Каули от корнер отдясно.

71′

Кешеру не успя да си поеме топката при извеждащ пас зад защитата

70′

Никола Станев сменя опитния Здравко Илиев.

67′

Валентин Йосков сменя Стелиян Добрев за Етър.

65′

Ренан хвана уверено топката след центриране.

64′

Шут на Кешеру от фаул. Аут. Господинов покри ъгъла.

63′

Остро центриране на Чибота отляво. Двама играчи на Етър блокираха Кешеру.

62′

Недялков сменя Тауата.

61′

Чибота сменя Текпетей.

60′

Купенов успя да извади топката от Каули и изчисти в корнер.

58′

Преслав Боруков слезе до аутлинията отдясно след тъч и върна диагонално. Няколко футболисти на Етър се разминаха с топката.

56′

Кешеру сменя Жоржиньо.

54′

Лошо връщане на Таута в наказателното поле. Натискът на Лудогорец се засилва.

50′

Сисиньо стигна почти до аутлинията отдясно, но Пехливанов блокира топката и тя излезе в корнер.

45′

Ще направи ли Етър чудо?

45+1′

Много не си личи кой е шампион и кой се намира на последно място.

45′

Една минута добавено време.

41′

Козмин Моци получи картон за удар с лакят в лицето на Пехливанов. Нарушението беше без топка.

38′

Преслав Боруков застъпи Текпетей. Имаше и удар с ръка на футболиста на Етър.

34′

Шут на Марин след контра. Рикошет и корнер.

31′

Силен удар над вратата на Никола Колев.

24′

Текпетей не можа да засече добре топката с глава след центриране отляво на Анисе.

20′

Стелиян Добрев се откъсна отляво, но се оплете и Ренан успя да хване топката.

17′

Домакините изравниха играта и достигнаха до корнер.

10′

Остро центриране пред вратата на Лудогорец. Григоре се справи.

8′

Игиньо Марин можеше да открие след връщане на Моци. Господинов успя да се справи блестящо.

3′

Действията се пренесоха в половината на домакините.

1′

Ще успеят ли "болярите" да изненадат деветкратните шампиони?

14.Иван Скерлев 82.Иван Орлинов

Лудогорец изглежда като сигурен победител при гостуването си на последния Етър. "Орлите" преживяха голямо разочарование в сряда след отпадането си от Шампионската лига. Разградчани бяха домакини, но преклониха глави пред датския шампион Мидтиланд.

Лудогорец ще оглави временното класиране при победа, но ще е с мач повече от ЦСКА и Локомотив (Пловдив), чиито мачове са утре. Всичко освен убедителна победа за "орлите" ще се счита за провал за Павел Върба.

Етр е с три загуби и голова разлика 0:8. Тимът е с много проблеми и в момента няма старши-треньор след напускането на Петко Петков. "Болярите" завършиха добре миналия сезон, но стартираха катастрофално сегашния.

"Орлите" винаги са вкарвали гол срещу Етър в елита и само веднъж са губили от тим, който се намира на последно място в класирането - 0:1 от Локомотив (Пловдив) през август 2018 година.

Етър измъкна равенство 1:1 срещу Лудогорец през февруари, но това е единствената точка на "виолетовите" срещу тима от Разград.