Етър и Септември (София) не се победиха в контрола на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора.

Проверката приключи при резултат 1:1.

Преди паузата на полувремето попадения не бяха отбелязани. След почивката Александър Томаш пусна поетапно и голяма част от останалите футболисти.

Етър поведе в 57-ата минута с гол на Ловре Кнежевич. Хърватинът първо излезе сам отдясно, но ударът му бе спасен от вратаря в корнер. След изпълнението му Кнежевич с глава насочи топката неспасяемо в ъгъла за 1:0.

В 67-ата минута за нарушение в пеналта на етърци реферът отсъди дузпа, от която Марио Илиевски вкара за 1:1.

Хосе Кордоба остава в Етър, за Ндонгала не е сигурно

Защитникът може да действа и по крилото

"Болярите" имаха добра ситуация в 73-ата минута да поведат отново. Алдаир напредна отляво и имаше трима съотборници в добра позиция, но реши да стреля сам и топката мина високо над вратата.

До края имаше още възможности, но гол не падна и проверката завърши при резултат 1:1.