Отборът на Етър записа престижно равенство в Турция в днешната си контрола с хърватския гранд Динамо (Загреб). Двата тима завършиха при резултат 1:1.

Това беше и първата проверка за "виолетовите" от лагера им в южната ни съседка.

Етър преговаря с Левски за Станислав Иванов и Илия Димитров

Етър иска двама от Левски

В момента играчите водят подготовка със "сините" в Кипър

Българският отбор поведе в резултата чрез гол на Иван Стоянов в 33-ата минута, но през второто полувреме Марио Чуже изравни.

Момчетата на Красимир Балъков изиграха доста силна първа част, а през втората намесите на Анатоли Господинов бяха доста ключови.

Етър: Христо Иванов, Венци Василев, Артьом Артюнин, Крум Стоянов, Кольо Станев, Илия Джамов, Никола Колев, Иван Стоянов, Велко Батрович, Флорент Боджадж, Иван Петков;

Второ полувреме: Анатоли Господинов, Цветомир Цанков, Александър Георгиев, Иван Скерлев, Пламен Гълъбов, Здравко Илиев, Георги Сърмов, Аласана Мане, Румен Руменов, Ерик Почански, Даниел Младенов, Жилсон Варела, Милчо Ангелов;

Динамо (Загреб): Ливакович, Адеми, Майер, Рахман, Марин, Моро, Теофил, Стоянович, Батурина, Перил, Кадзиор.