Треньорът на Етър - Емануел Луканов сподели мнението си след равенството с Беласица (1:1). Специалистът смята, че "виолетовите" са стояли по-добре на терена и са заслужавали да вземат трите точки.

"През цялото второ полувреме ги натискахме и създавахме ситуации, но не можахме да ги отбележим. Накрая вкарахме от дузпа, но и преди това имахме доста положения. Това са ситуации, които нашият отбор на този терен срещу този отбор трябва да ги вкара.

През първата част - ние нищо и те нищо. С един удар Беласица даде разликата. Логика във футбола няма, в България още по-малко, а във Втора лига - никаква логика! Настройката ни бе да изкараме тези 45 минути и после да ги натиснем с офанзивните футболисти, които бяха навън, както го направихме. Нашият план проработи, но не трябваше да губим с един гол дотогава. Все пак еврогол вкара момчето, това даде разлика. Иначе щяхме да спечелим мача.

Комплименти за Беласица, но ние си следваме нашата цел и този равен не го заслужавахме, трябваше да сме победители. Сега трябва да се възстановим и гледаме към неделя и дербито с Янтра", каза Луканов.