Старши треньорът на Етър Сердар Даят бе бесен от съдийството на мача с Пирин (ГД) (2:2). Турчинът обвини Таско Тасков, че не е дал 100%-ово положение за дузпа за тима му.

„Трите точки трябваше да са за нас. Продължихме да се борим до последната секунда, буквално в последната атака наш играч сам срещу вратата беше дръпнат и съборен отзад. Щом е дузпа, тя трябва да се дава, независимо че е в 93-ата минута. Ако искат да стават международни съдии, трябва да имат смелост да дават тези дузпи и фаулове. Дузпата беше 1 милион дузпа и трябваше да ни я даде. Играхме добре и в офанзивен, и дефанзивен план. В средата на втората част нашите играчи не трябваше да си заработват тези картони.

Ние се борим да останем в „А" група по най-чистия начин, играем честно и до края на сезона ще запазим честността", сподели Даят.