Даниел Младенов коментира загубата на Етър от Левски с 1:2. Ето какво каза състезателят на "канарчетата":

"Първото полувреме не успяхме да покажем това, на което сме способни. През втората част нещата се промениха - играхме доста по-добре от Левски. Можехме да изравним, а даже и да победим. Опитахме се да играем това, което можем, но допуснахме една-две грешки, от които ни вкараха гол. Дано успеем в другите мачове да вземем точки.

За мен бе чиста дузпа. При положение че не бях съсечен и избутан, защото усетих, че ме ритнаха, щях да стрелям. Няма смисъл да падам, защото щях да вкарам гол. За мен е дузпа, но съдията така е видял. Не съм аз човекът, който да му казва. Така е видял и край.

Щом Левски е на първо място, значи има колектив. Взимат важни точки от места, на които преди се дънеха. Всички "сини" хора чакат от тях да стават шампиони и да взимат купи. Не мога да коментирам чужденците. Мисля, че има 3-4 човека, които ще помогнат на Левски да върви напред", каза Младенов.

Етър загуби от Левски с 1:2

Левски постигна своето във Велико Търново, "сините" фенове прекъснаха мача за 10 минути