Мениджърът на лондонския Арсенал Арсен Венгер прояви завидно спокойствие след равенството на тима му - 1:1 срещу Мидълзбро в двубой от 26-ия кръг на английската Висша лига.

"Артилеристите" успяха да се доберат до точката в заключителните минути след попадение на Тиери Анри, макар да бяха в числено намален състав след изгонването на Филип Сендерос.

"За пореден път доказахме колко силен дух притежаваме като отбор. Сами се поставихме в трудна ситуция, но в крайна сметка и сами излязохме от нея.

Радвам се, че именно в такива моменти, когато се допряни до стената, показваме колко сме силни. Toва е обещаващо за края на сезона. Смятам, че ако бяхме 11 срещу 11 и доиграехме срещата в еднакъв състав, можехме и да победим", коментира Венгер.

Подобно бе и отношението на мениджъра на Боро Гарет Саутгейт.

"Като че ли през първата част нямахме и достатъчно вяра в себе си. Представихме се далеч  по-добре и през второто полувреме. Момчетата са разочаровани, но не смятам да съм критичен. Отново се раздадоха на терена".