Голмайсторът на Манчестър Юнайтед Робин ван Перси може да пропусне реванша от осминафиналите в Шампионската лига срещу Реал Мадрид след нелепа контузия, съобщиха медиите на Острова.

Нападателят получи травма на ребрата и на бедрото при вчерашната победа с 2:0 над КПР. При една атака към края на първото полувреме, Ван Перси влезе на скорост в наказателното поле, но след като топката му беше избита, той неволно връхлетя и се удари в телевизионен оператор зад крайната линия до вратата на съперника.

Холандецът беше заменен принудително в 41-ата минута от Дани Уелбек. Мениджърът на Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън все пак е оптимист, че Ван Перси, който ще почива в следващите няколко дни, ще успее да се възстанови за реванша срещу Реал Мадрид на "Олд Трафорд" на 5 март.