Впечатляващото представяне на Уотфорд във Висшата лига продължава. "Стърлешите" направиха обрат от 0:1 до 2:1 срещу Тотнъм и записаха четвърта поредна победа от началото на първенството.

Гостите поведоха в 53-ата минута след автогол на Абдулай Дукуре, но след това допуснаха две попадения от статични положения, реализирани от Трой Дийни (69") и Крейг Каткарт (76').

За "шпорите" това бе първа загуба в шампионата, като преди това бяха записали три победи.

Снимка 376182

Първата част не предложи кой знае колко интересни ситуации. В края на полувремето Деле Али бе близо до гол но пропусна.

В 53-ата минута Моура центрира остро отдясно и връщащият се в защита Дукуре отклони топката с гърди в мрежата за 0:1.

Тотнъм също се интересува от Френки Де Йонг

Младата звезда на Аякс продължава да впечатлява с изявите си

В 69-ата минута Трой Дийни успя да изравни след като засече центриране на Холебас от фаул. Отново гръцкият защитник асистира за второто попадение. Левият бек изпълни корнер в 76-ата минута, а Крейг Каткарт с глава вкара за 2:1.