Уигън и Куинс Парк Рейнджърс завършиха 0:0 в първия плейофен мач за влизане в Премиършип, като оставиха развързката от сблъсъка за реванша.

Първата опасност дойде в 14-ата минута, когато О'Нийл стреля опасно с глава, но над напречната греда на Уигън.

Хойлет пропиля добра възможност в 37-ата минута, когато ударът му премина над вратата.

Малко след това и Уигън показаха зъби. Удар на Гомес бе отразен от вратаря на гостите Роб Грийн.

В 62-ата минута дойде и най-чистото положение в мача. Антоан Фортюне бе оставен непокрит в наказателното поле, но не успя да уцели вратата.

В края на мача домакините имаха претенции за дузпа, когато Уагхорн бе фаулиран от Клинт Хил, но съдията остана безмълвен.

Реваншът е на „Лофтъс Роуд" в понеделник.

Уигън - КПР 0:0