Лошите дни в Манчестър Юнайтед продължават, след като Уест Хем удари "червените дяволи" с 3:1 в мач от 7-ия кръг на Висшата лига. "Чуковете" на Мануел Пелегрини записаха 7 точки в последните си 3 мача, след като стартираха сезона с 4 поредни загуби.

Домакините направиха много силен мач, особено през първото полувреме, когато те доминираха изцяло над своя съперник, който видимо нямаше идея как да се противопостави.

Още преди да са изтекли 10 минути Уест Хем поведе, след като Фелипе Андерсон засече с пета отлично центриране отдясно по земя - 1:0!

Снимка 380875

Последваха опити на Юнайтед да върне попадението, но по никакъв начин играчите на Жозе Моуриньо не успяха да затруднят Фабиански до края на първото полувреме.

Вместо това положението на "червените дяволи" се усложни след второ попадение в тяхната врата, дошло след статично положение и рикошет в играч на Манчестър.

Така при 2:0 двата отбора се оттеглиха на почивка...

Втората част започна с натиск на играчите на Жозе Моуриньо, а в игра се появиха Маруан Фелайни и Маркъс Рашфорд, които видимо изостриха атаката на отбора.

Фелайни бе близо до намаляване, засичайки отлично с глава центриране от десния фланг, но Фабиански с прекрасен рефлекс изби топката буквално от голлинията.

Все пак усилията на гостите дадоха резултат и Рашфорд върна надеждите за поне частичен обрат. Всичко обаче приключи минути по-късно!

Капитанът Марк Нобъл изведе Марко Арнаутович зад защитата, за да може австриецът да порази целта за 3:1, останал сам срещу безпомощния Давид Де Хеа.