Повечето от популярните и високопоставени състави стигнаха до заслужен триумф в срещите си от втория кръг на турнира за Купата на Лигата.

Отборът на Уест Хем спечели с 3:1 при гостуването си на третодивизионния Уимбълдън, въпреки че позволи на съперника да излезе напред в резултата на много ранен етап от двубоя. Във втората минута Пигот откри резултата, но Рос Макдоналд от домакините получи червен картон в 18-ата минута и това затрудни неимоверно Уимбълдън.

Диоп направи 1:1 в 63-ата минута на срещата, а след това Огбона направи обрата пълен. Чичарито пък оформи крайното 1:3 в продължението на двубоя.

В мач от същата фаза на турнира тимът на Лестър разгроми Флийтууд с 4:0 на "Кинг Пауър Стейдиъм". Фукс и Гезал се отчетоха с попадения, а Ибора и Ихеаначо също се разписаха.

Хари Магуайър: Изцяло посветен съм на Лестър

"Подкрепям решението на собствениците да не ме продават"