Уест Хeм поднесе изненадата на кръга във Висшата лига. "Чуковете" победиха с 3:2 Ливърпул в Лондон. Това е първа шампионатна загуба на "мърсисайдци" от началото на сезона, които правят силна кампания.

Снимка 552674

Така Ливърпул се свлече до четвърта позиция в класирането с 22 точки и е на четири от Челси и първото място. Уест Хям пък прави отличен сезон и вече дели второто място с Ман Сити, като и двата отбора имат по 23 пункта.

Евертън - Тотнъм - 0:0 във Висшата лига

Нулево реми в дебюта на Антонио Конте във Висшата лига

"Шпорите" нямаха удар във вратата

В 4-ата минута, Алисон си заби автогол. Гостите изравниха чрез Александър-Арнолд (41). През второто полувреме домакините вкараха бързи две попадения дело на Форналс (67) и Зума (74), а в края Ориги (83) направи 3:2.

В последната минута пък Садио Мане направи фрапантен пропуск и лиши Ливърпул от точката.