Уест Хем победи Борнемут с категоричното 4:0 в двубой от 32-рия кръг на английската Висша лига, игран на стадион "Виталити".

"Чуковете" поведоха в резултата още в 5-ата минута. Точен бе Михаил Антонио. Резултатът бе удвоен 7 минути по-късно от Лукас Пакета. Деклан Райс направи резултата класически в 43-ата, Пабло Форналс в 72-ата сложи точка на спора.

Tака Уест Хем записа трета победа в последните си 5 мача в първенството, колкото има за предишните 15 срещи и вече има 34 точки, като е на 6 от опасната зона и заема 13-о място. Борнемут пък е с 33 пункта, като отборът засега е сравнително далеч от неприятностите.

Нюкасъл победи Тотнъм с 6:1 в мач от Висшата лига

Нюкасъл препарира Тотнъм с пет гола за 20 минути и се изравни по точки с Ман Юнайтед