Повечето от фаворитите в срещите от 17:00 часа в турнира за ФА Къп постигнаха очаквани победи.

Съставът на Уест Хем впечатли с представянето си срещу Донкастър Роувърс, като постигна категоричен успех с 4:0.

Снимка 515213

Източник: Twitter

След само 2 минути игра резултатът беше открит, като Пабло Форналс даде предимство на столичани.

Точно половин час по-късно и Ярмоленко съумя да се възползва от неточност в защитата на съперника и вкара за 2:0, предвещавайки и без това очаквания успех за домакините.

Арсенал аут от ФА Къп след злощастен автогол

"Артилеристите" загубиха от Саутхемптън

След почивката натискът на Уест Хем не спря и в 54-ата минута "чуковете" стигнаха до нов гол. Този път Бътлър прати кълбото във вратата на собствения си тим, пред смаяния поглед на своите съотборници.

Донкастър направи плах опит да стигне поне до почетно попадение, но това не се случи.

Андрий Шевченко може да смени Франк Лампард в Челси

Другият кандидат е Аврам Грант

Най-близо до това бе наетият от Манчестър Сити Матю Смит, който разтресе напречната греда на вратата на Уест Хем двайсетина минути преди последния съдийски сигнал.

Афолаян оформи крайното 4:0 в 77-ата минута на срещата и това сложи край на мъките на съперника, който просто доигра мача.

Така елитният състав продължава в следващия етап от надпреварата.