Уест Хем и Астън Вила завършиха 1:1 в мач от 29-ия кръг на Висшата лига. Отменен гол на Уест Хем в 6-ата минута на добавеното време на срещата спаси Астън Вила от поражение.

В 24-ата минута футболистите на Астън Вила имаха претенции за дузпа заради игра с ръка на играч съперника, но до такава не се стигна.

Пет минути след това Уест Хем поведе в резултата. Михаил Антонио засече центриране и прати удара си с глава в десния ъгъл.

В 49-ата минута Антонио се разписа отново, но попадението му не бе признато след намесата на ВАР заради игра с ръка.

В 79-ата минута Николо Дзаниоло изравни, след като получи от Муса Диаби в наказателното поле и преодоля Алфонс Ареола.

В 6-ата минута на добавеното време Уест Хем отново отбелязаха, след като Джаред Боуен прати топката в мрежата, но попадението бе отменено след дълга проверка с ВАР отново заради игра с ръка.

Уест Хем - Бърнли 2:2 в двубой от Висшата лига