Тотнъм и Уулвърхямптън изиграха истинско зрелище, в което "вълците" успяха да се поздравят с трите точки, след като победи с 3:2 на "Тотнъм ХотспърСтейдиъм". На почивката "шпорите" водеха с 2:1, но с две попадения през втората част Уулвс измъкнаха победата.

В 13-ата минута Тотнъм излезе напред в резултата. Първо Деле Али не успя да отбележи от близко разстояние, но при добавката Стивън Бергвайн нямаше проблеми и откри резултата.

Евертън и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 в мач с вратарски грешки и драма накрая

ВАР в добавеното време отне победата на "карамелите"

Радостта на домакините обаче изтрая около 15 минутки. Лошо изчистване от защитата на домакините прати топката право в Дохърти, който изравни резултата с удар от близка дистанция.

В добавеното време на първата част Тотнъм си върна предимството. Деле Али подаде към Серж Орие, който финтира Винагре и прати топката в далечния ъгъл на Руй Патрисио.

Снимка 469503

12 минути след подновяването на играта страхотна атака на Уулвърхямптън завърши с попадение. Дохърти получи подаване на в наказателното поле, а той от своя страна веднага центрира по земя, за да може Диого Жота да засече в опразнената врата.

"Вълците" осъществиха пълен обрат в 73-ата минута. Раул Хименес получи подаване в наказателното поле, финтира Танганга и донесе победата за Уулвърхямптън.