Отборът на Тотнъм се класира за полуфинал за Купата на Англия, след като победи с 3:1 Фулъм. За ужас на феновете на "Уайт Харт Лейн" гостите откриха резултата в 18-ата минута чрез Боби Замора.

Английският национал получи отличен пас от Деймиън Дъф и излязъл на стрелкова позиция не сгреши. След гола "котиджърс" се прибраха в собствената си половина и не позволиха и не допуснаха изненада.

Второто полувреме обаче започна отлична за Тотнъм. Резервата Бентли центрира към Чорлука, който с глава изравни резултата - 1:1.

Точно след час игра домакините излязоха напред в резултата. Руският национал Роман Павлюченко матира за втори път гостите, като и за този гол с асистенция се отчете Бентли. Крайното 3:1 оформи Гудьонсен в 66-ата минута. Исландецът бе изведен сам срещу Шварцер и безпроблемно го преодоля.

Благодарение на успеха Тотнъм си заслужи място на полуфинал, където ще играе със закъсалия Портмуст. В другия полуфинал един срещу друг излизат Астън Вила и Челси.