Домакините от Фулъм започнаха по-силно мача и заслужено откриха резултата. В 30-ата минута Клинт Демпси премина през двама защитници на гостите и подаде към Диоманси Камара, който не сгреши - 1:0.

Отговорът на Тотнъм бе светкавичен. В ответната атака Роман Павлюченко изравни резултата и уби ентусиазма на привържениците на "Крейвън Котидж".

След почивката Тотнъм стигна до втори гол, оказал се победен. Точен бе Хъдълстоун в 63-ата минута. До края на мача Фулъм се опита да изравни, но неуспешно.

Благодарение на трите точки момчетата на Хари Реднап се изравниха с Манчестър Сити, Манчестър Юнайтед и Арсенал на втората позиция в класирането. Всички те имат по 14 точки. Лидер е Челси с 18, но и мач по-малко.

ФУЛЪМ - ТОТНЪМ 1:2

1:0 Камара (30')
1:1 Павлюченко (31')
1:2 Хъдълстоун (63')