Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:

Жълт картон за Конате.

81′

Деле Али бе заменен от Лукаш Моура

76′

Робъртсън бе изгонен след като изрита съперник. Решение, взето от Тиърни след като лично изгледа ситуацията на видео повторение.

74′

ГОЛ ЗА ТОТНЪМ! Сон получи подаване, преодоля излезлия Алисон и на празна врата възстанови равенството. Какъв мач в Лондон!

69′

ГОЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Разбъркване в наказателното поле, топката стигна до Арнолд, който центрира прострелно и Андрю Робъртстън на празна врата отбеляза. При ситуацията останаха съмнения за игра с ръка на Салах в наказателното поле.

Снимка 557854

Източник: EPA/БГНЕС

64′

Ндомбеле бе заменен от Скип.

56′

Тотнъм продължава да пропилява пропуски с лека ръка! Сон центрира от корнер, топката се отклони от Мане към Хари Кейн, който се изивиси, но ударът му мина над вратата.

54′

Матип се отличи с отличен индивидуален рейд, навлезе в наказателното поле и подаде на Жота, но той не успя да играе добре с топката и ситуацията бе провалена.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

42′

Гостите опитват натиск. Арнолд отправи много опасен, коварен удар, но Лорис с крак изби!

35′

ГОЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Робъртсън подаде в празно пространство към Мане, който центрира, Бен Дейвис пресече топката, но тя стигна до Анди Робъртсън, той овладя и проби до аутлинията, след което центрира меко на първа греда, където Жота с глава засече и отбеляза за 1:1. "Шпорите" си плащат скъпо за многото пропуски!

Снимка 557844

30′

Бърза контраатака на лондончани. Сон задържа топката, Хари Кейн увлече защитниците с движението си и азиатецът подаде към Деле Али, който очи в очи с вратаря стреля, но Алисон изби.

23′

Жълт картон за Мортън, който спря контраатака на домакините с цената на нарушение.

20′

Хари Кейн фаулира много опасно Робъртсън, влизайки брутално в краката му, но реферът показа само жълт картон.

19′

В рамките на две минути, домакините пропиляха две чисти положения. При първата, Хари Кейн открадна топка, организира бърза контраатака, подаде успоредно към Сон, който от няколко метра стреля покрай вратата. Минута по-късно, Сон отново беше изведен очи в очи с вратаря, азиатецът опита да преодолее Алисон, но той открадна топката от краката му. При повторенията се видя, че има засада.

13′

ГОЛ ЗА ТОТНЪМ! Хари Кейн получи отличен пас от Ндомбеле и с диагонален удар от около 10-ина метра порази мрежата на мърсисайдци!

Снимка 557845

10′

Лорис с ключова намеса! Трент Александър-Арнолд засече отбита топка и стреля от границите на наказателното поле, но стражът изби решително и не позволи попадение в мрежата си.

2′

Добър шанс за Ливърпул. Андрю Робъртсън засече центриране от дясно, но топката мина встрани от дясната греда.

1′