Орие с решителна намеса в последния момент.

50′

Жълт картон за Алдервейрелд.

47′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме съвсем не премина така, както вероятно се искаше на Жозе Моуриньо.

Португалският специалист бе принуден да ръкомаха и да гледа сериозно край страничната линия, тъй като футболистите му очевидно не се справяха с указанията и персоналните си задачи.

В поредна среща личеше липса на синхрон в постройката на "шпорите", които не успяваха да се справят с бързите действия на атакуващите състезатели на съперника.

След едва 15-ина секунди Вернер можеше да открие резултата, но ударът му с глава премина покрай вратата.

Нови опити на Вернер затрудняваха бавните, тромави бранители на опонента, като Дайър не спираше да греши и да пропуска действията на състезателите пред него.

Именно при едно такова малко по-забавено негово действие, Вернер се измъкна и си спечели дузпа.

Зад топката на бялата точка застана Жоржиньо, който вкара топката в мрежата и даде съвсем заслужено предимство на отбора си.

Засилилият се дъжд затрудни допълнително задачата и на двата тима преди почивката и те не стигаха до чисти голови позиции.

За капак, в средата на полувремето Тиаго Силва опита да стигне до малко по-неточно подадена му топка, след което падна на тревата и незабавно поиска медицинска помощ. Той беше заменен от Кристенсен, като очевидно изпитваше болка в дясното си бедро.

45′

Почивка.

44′

Добра атака за Челси.

Маунт е в стрелкова позиция!

Спрян е в последния възможен момент.

36′

Кристенсен заменя Силва.

35′

Контузия на Тиаго Силва.

Ще бъде заменен.

Посика незабавна медицинска помощ.

34′

Пас към Маунт пред наказателното поле на съперника.

Завърта се добре и стреля!

Неточно изпълнение.

32′

Двойно повече подавания са опитали гостите.

Футболистите на Тотнъм не изглеждат в оптимална кондиция.

Липсата на синхрон помежду им в средата на терена изглежда е от определящо значение.

24′

ГООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Топката е в мрежата!

Жоржиньо дава преднина на гостите!

23′

Дайър фаулира Вернер в наказателното поле!

ДУЗПА!

Андре Маринър е категоричен!

19′

Винисиус овладява топката.

Четирима футболисти на Тотнъм са в атаката.

Подаването е за Ндомбеле, който решава да шутира, вместо да прати топката в пеналта.

Пропуск на Ндомбеле. Съотборниците му не изглеждат доволни.

17′

Опит за извеждащо подаване на Ндомбеле.

Сон не разбра неговия знак и се разминава с движението на топката.

11′

Трети корнер за Челси.

Топката "каца" върху мрежата на Лорис, след опит на Жоржиньо.

Резултатът се запазва непроменен.

9′

Доста зает изглежда Дейвис, по левия фланг от защитата на Тотнъм.

Пробивите на съперника, поне на този етап, са именно през неговата зона.

7′

Дъждът се засилва.

Условията за игра стават все по-тежки.

6′

Бърза атака за Тотнъм.

Първа за отбора в този мач.

Завършва с далечен изстрел на Сон, който е спасен без проблеми.

5′

Засада на Маунт.

4′

Първи корнер за Челси.

Натискът на тима се засилва.

Нищо интересно, след изпълнението на Маунт.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Изстрел към вратата на Тотнъм след едва 15-ина секунди игра!

Вернер отиграва добре кълбото.

Ударът му с глава обаче преминава на сантиметри от целта.

Бейл Емерсон

Тотнъм е домакин на Челси в мач от 22-ия кръг на Висшата лига. Срещата стартира в 22:00 часа.

Във временното класиране двата отбора са с равен брой точки, по тридесет и три, като домакините заемат 7-та позиция, с мач по-малко в актива си.

Тотнъм се отказва от Гарет Бейл

Връщат го на Реал (Мадрид)

За "шпорите" участие поради контузии няма да вземат Ло Селсо, Хари Кейн, Деле Али и Регилон, докато гостите ще могат да разчитат на всички налични свои футболисти.

Спасението за Тотнъм е близо, Хари Кейн се връща в игра

Спасението за Тотнъм е близо

Лондончани загубиха два поредни мача без него

Представянето на домакините е непостоянно, след като в последните си пет двубоя те записаха две победи, две загуби и едно равенство.

Брайтън поднесе една от изненадите на кръга, побеждавайки тима на Моуриньо.

Тотнъм прати Трой Парът в Ипсуич

Тотнъм прати Парът в Ипсуич

"Шпорите" пожелаха успех на състезателя си

Формата на гостите също не е на висота, след като в последните си пет срещи те записаха три победи, едно равенство и една загуба. В последната си шампионатна среща те спечелиха срещу Бърнли.

Първата битка между двата отбора през сезона завърши при нулево равенство.

Жозе Моуриньо дава Джафет Танганга под наем на Уест Бромич Албиън

Въпреки проблемите в защита: Моуриньо дава бранител под наем на Уест Бромич

"Дроздовете" са предпоследни в класирането и ще трябва сериозно да затегнат своите редици