Карлос Тевес използва престоя си в родната Аржентина за празниците, за да изригне от дистанция срещу знаменития си мениджър в Манчестър Юнайтед – Алекс Фъргюсън. Пред “Радио дел Плата” в Буенос Айрес 24-годишният нападател заяви, че се маха от Юнайтед през лятото, защото досега никой не му е предложил нов договор. Настоящият контракт на конкурента на Димитър Бербатов за титулярно място в атаката на Юнайтед изтича след края на сезона.
”Чакам година и половина Юнайтед да ми предложи да подновя договорните си отношения с клуба. Това обаче така и не става. Или ще ми предложат 5-годишен договор с условия, които ме удовлетворяват, или се махам”, заяви Тевес, апетитите си към който не крие испанският колос Реал (Мадрид).
Освен това Тевес обвини сър Алекс Фъргюсън в лъжа. “Не е вярно, че клубът е изготвил новия ми договор, но нито аз, нито агентът ми сме искали да го видим. Никой не ни е споменавал за нов контракт, кълна се. Не е хубаво Фъргюсън да се заиграва така с публиката на “Олд Трафорд” и да настройва срещу мен феновете, които ме заобичаха”, беснее Тевес, който отбеляза, че ще завърши кариерата си в Бока Хуниорс.
Сър Алекс възнамеряваше да използва Тевес в днешния първи мач на “червените дяволи” срещу Дарби на “Прайд Парк” в първия полуфинал за Купата на лигата. На пейката според първоначалните замисли на шотландската легенда трябваше да остане или Бербатов, или Рууни. Но сега не се знае как ще реагира сър Алекс на приказките на Тевес. Нищо чудно Карлос въобще да не попадне в групата.
реалист
на 08.01.2009 в 00:03:09 #25Anonimen значи казваш, че би се радвал ако Арсенал дадат 32 млн. паунда за него и от следващия сезон заиграе за Арсенал. Е тогава ти пожелавам да го купите ...
tashunko_sapa
на 07.01.2009 в 18:51:04 #24Абе, anоnimen , май боклукът си ти!
anonimen
на 07.01.2009 в 16:30:09 #23кво да се маха бе,тевес е страхотен игра4 доиде марзеливия боклук бербатов и веднага го оставиха на пеиката,тевес и много по-класен игра4 и мн пъти е измъквал юнайтед
като не го иска ще си отиде а не малко отбори го искат 
Vandal
на 07.01.2009 в 14:16:48 #22Ако Тевес е бил толкова тъп,че да говори такива глупости да се маха веднага. Лично аз вече вярвам,че Карлос е способен да направи подобна дивотия.Като гледам как от началото на сезона не може да разбере ,за разлика от Руни и Бербатов,за какво става въпрос и какво иска сър Алекс от него,като гледам глупаво отворената му уста и изплезен език,все повече се убеждавам,че на момчето просто толкова са му умствените възможности.Поради тази причина тръгва по възможно най-глупавия начин срещу сър Алекс и скоро ще разбере за що иде реч.И да бъде така добър латиноса да не ни пробутва изтъркания номер,че не бил казвал такова нещо.Прекалено сме интелигентни, че да се хванем на тази врътка.Аут от отбора веднага! Иначе ще развали климата в отбора,защото и на Нани толкова му е акъла.

Belilov
на 07.01.2009 в 14:12:40 #21И най- вече с оглед на това че нито един от изброените от теб, изключение на Карик донякъде, не може да се нарече "креативен халф" ;) Но на Юнайтед май такъе не им трябва с оглед играта на Бербо.
theNiksan
на 07.01.2009 в 13:48:15 #20Ако ще даваме толкова пари по-добре да е за креативен халф където наистина имаме нужда от подсилване , с оглед възрастта на Гигс и Скоулс, посредствеността на Парк и Флетчър, непостоянната игра на Карик и Андерсон и дългосрочната контузия на Харго!
edin_chovekk
на 07.01.2009 в 13:18:03 #19Тоя най-сетне се усети, че стария хитрец го манипулира
vidic_manutd
на 07.01.2009 в 13:16:38 #18добър е Тевез,но е ужасен егоист...освен това само с тичане няма да стане...никой ама никой няма да даде 32 мл паунда за него...и Юнайте се надявам че няма....
Didogun
на 07.01.2009 в 12:59:28 #17Тоя не струва толкова пари. Като е на терена играта на унитед става по-грозна и от на болтън... житен бегач.
LORD_SLIM
на 07.01.2009 в 12:38:51 #16според мен ситуацията е силно преувеличена.Карлос е много ценен за отбора,силно се надявам да остане.
КомБат
на 07.01.2009 в 12:33:13 #15Иначе не бих се учудил от такива приказки. Тевез може да е много борбен играч, но акъл в главата му и на терена - йок
КомБат
на 07.01.2009 в 12:31:42 #14Радио де ла Плата
Пак като не го е казал пред Радио Га Га 
MOPT
на 07.01.2009 в 11:19:53 #132 години го били лъжели .. Добре де, според вас тия договори дето ги сключват закакво са? ТЕ не орпеделят само заплатата, но и периода на "робството". Щом имаш подписан договор за 2 години не виждам логика да ревеш по-рано от последните няколко месеца на договора, че не ти предлагали договор. В момента Тевез не играе добре и за тия пари, които се спрягат в пресата е абсурд да го купи някой, дори и Юнайтед.
Поручик Ржевски
на 07.01.2009 в 11:16:00 #12Както каза Никсън, Тони 82 е гледал някой друг сезон...
Това първо, второ умрем за такива статии на Топспорт - не се знае кой я е писал или откъде е "копи-пейст", с две думи - нищо. Изсмукана от пръстите да ни гледат сеира, щото няма за какво да пишат!
Трето, ако това е вярно /в което силно се съмнявам/, Карлитос трябва да е формен идиот, за да "изригне" по този начин с/у Съра. То е ясно, какво ще последва, ако наистина е казал това. Никой не е толкова тъп, повярвайте ми!
theNiksan
на 07.01.2009 в 10:36:46 #11Toni 82, какъв дубал са направили уест хем бе льо-льо?? Ти кой сезон си гледал????
TheTrooper
на 07.01.2009 в 10:16:53 #10Според мен пак спекулации, но и да си тръгне няма за тези пари наистина има доста качествени играчи, които могат да се купят - Бензема, Диего, Вия и още много друго, а за нападението - Уелбек и Фрейзър Кембъл като се върне от Тотнъм няма да има проблеми.
bufara
на 07.01.2009 в 10:08:14 #9Няма да си тръгне лятото, ще го изритат до края на месеца още с тези изказвания.
bultrass
на 07.01.2009 в 09:59:58 #8Мда, и Тевес и Каут много тичат, затова ще бъдат по-полезни на отбора, ако правят обиколки на терена по тъчлинията по време на мач

mrWAYNE
на 07.01.2009 в 09:56:41 #7прякор Регистриран на: 14.04.2006, 11:53 =========================== еми да стане маратонец тогава
прякор
на 07.01.2009 в 09:46:06 #6Яко търчи това момче и много се бори. Такива атакуващи играчи като него и Койт/Каут (оня русия от Ливъра дет` чат-пат го викат и в холандския национален
) вършат страшно много работа за отбора си.