Актьорът Том Холанд, който е известен с ролята си на Спайдърмен, защити публично Хари Магуайър.

Защитникът на Манчестър Юнайтед влезе като резерва в началото на второто полувреме на приятелския мач на Англия като гост с Шотландия (3:1). Феновете на домакините започнаха да го провокират, издавайки различни звуци, подсказващи предстояща грешка. В 67-ата минута Магуайър прати топката в собствената си врата, опитвайки се да пресече центрирането на шотландците.

"Вижте, мисля, че да си професионален спортист е невероятно трудно. Вие сте под напрежение всеки път, когато стъпите на терена. Възхищавам му се, че излиза на терена, независимо какво говорят хората за него. Той дава всичко от себе си, играе най-добрия си футбол.

Манчестър Юнайтед разполага с най-скъпия отбор в света

"Червените дяволи" са похарчили зашеметяващите 1,15 милиарда евро за настоящия си отбор

Мисля, че той е страхотен играч. Да, той направи грешка в мача с Шотландия, но трябваше да си протегне крака, защото не можеше да позволи такава топка да мине през наказателното поле.

Тези неща се случват във футбола. Наистина се възхищавам на Хари, той изглежда наистина добър човек", каза актьорът.