Швейцарският национал Йоан Джуру подписа нов дългогодишен контракт с елитния английски Арсенал, съобщиха от клуба.
21-годишният Джуру се присъедини към тима на Арсен Венгер от швейцарския Етоал Каруж през лятото на 2003 година и вече има 51 мача за лоднончани.
От началото на сезона роденият в Кот Д'Ивоар футболист, който може да играе като защитник или дефанзивен полузащитник, вече записа четири мача за Арсенал.
az_lud
на 22.09.2008 в 13:41:44 #10пък и какво като е 4ерен,щом Венгер намира нещо в тях зна4и имат талант,не сме ние хората,който да критикуваме какви игра4и трябва или не трябва да купува Венгер.Вси4ки казвате 4е не сте расисти,но с тези си думи доста си противоре4ите
highbury
на 22.09.2008 в 13:39:34 #9mc solaar Е...то по онова време цялото първенство на Англия беше различно. Не само Арсенал. Имаме един двама черни повече от някой други отбори в Англия, сетете се сами за кои става въпрос.

az_lud
на 22.09.2008 в 13:38:11 #8добра новина,еми мисля 4е Венгер купува пове4е 4ерни щото са по ефтини за разлика например един 16 год. англи4анин
boris_yo
на 22.09.2008 в 13:36:53 #7mc solaar, а сега ако и ми обясниш каква е разликата от цвета на кожата?!
nugakrem
на 22.09.2008 в 13:31:45 #6Хубава новина!
mc solaar
на 22.09.2008 в 13:29:30 #5и аз не съм расист , но арсенал стана фаворит за купата на АФРИКА някак си не се връзва с първенството на Англия , особено за по-старите кокали ,които помнят ГОЛЕМИЯ АРСЕНАЛ на Киоун , Пол Мърсън , Тони Адамс и компания.... ей това беше Арсенал !!!
FeYBoY
на 22.09.2008 в 13:19:27 #4К'во като е черен.Вие като не сте черни да не сте нещо повече
blitz_krieg
на 22.09.2008 в 12:57:32 #3я вижте негър в арсенал уау не е за вярване

lfc till I die
на 22.09.2008 в 12:56:22 #2не съм расист,но Венгер само черни си колекционира
highbury
на 22.09.2008 в 12:47:59 #1Добра новина.