Швейцарският национал Йоан Джуру подписа нов дългогодишен контракт с елитния английски Арсенал, съобщиха от клуба.
21-годишният Джуру се присъедини към тима на Арсен Венгер от швейцарския Етоал Каруж през лятото на 2003 година и вече има 51 мача за лоднончани.
От началото на сезона роденият в Кот Д'Ивоар футболист, който може да играе като защитник или дефанзивен полузащитник, вече записа четири мача за Арсенал.
mando
на 23.09.2008 в 08:53:57 #30Don Kurleone точно това сте вие ! Едно добре работеще предприятие които трябва да прави оборот.За това заплатите на Арсенал са толкова ниски в сравнение с другите три отбора от Топ 4 ------------------------------------- Дай Боже и ти да имаш такава ниска заплата... 40.000 паунда на седмица
bateemo
на 22.09.2008 в 16:22:21 #29Don Kurleone, разходите за заплати на Арсенал са съизмерими с тези на Ман..
highbury
на 22.09.2008 в 16:10:08 #28Ужасно тъп и безсмислен взе да става спора...Аз са ма'ам.
ComeOnArsenal
на 22.09.2008 в 16:00:50 #27Англичаните в Юнайтед са Скоулс,Карик,Оуен,Невил,Браун,Рио,Руни,Уелбек и Кембъл От догодина и Мика Ричардс дай боже по тази логика В Арсенал са Тио ,Уилшър, Рандал,Гавин Хойт ! А на всички неосведомени боклуци ще кажа че в Англия освен че оценяват ''местните'' момчета оценяват също и СОБСТВЕНОСТТА на клуба ! Арсенал е единственият клуб от топ 4 които имат английски собственици , ние не сме фирми за печелене на пари като Челси на Абрама , Скъм на евреина Глейзър и Пуул на Жилет и Хикс ! Разберете го това като почнете да говорите за негри и Арсенал паляци.. Кралицата която е символ на Англия е фенка на Арсенал за Бога
highbury
на 22.09.2008 в 15:48:55 #26Don Kurleone Както се върна от Белгия...и от Хъл ли?
highbury
на 22.09.2008 в 15:38:43 #25Don Kurleone Е...Кембъл - то ако ги броим такива...
И ние да си броим тези дето сме дали под наем - така ли? 
highbury
на 22.09.2008 в 15:09:48 #24Don Kurleone А вие колко англичани имате толкова във състава си? То е лесно да имаш да се бъзикаш с другите отбори за анличани, след като си взел 2-ма за 60 млн. паунда общо и плащаш по 100 000 на седмица.

highbury
на 22.09.2008 в 15:03:02 #23Don Kurleone Е...добре. А....Фрейзър Кембъл например - колко мача ще играе за Юнайтед през този сезон, щом ще си говорим за англичани.

CrossFire
на 22.09.2008 в 15:02:14 #22Пак заглавие-менте, все едно не е наш играч, че да ми казват подписа четири годишен договор, може да напишат "поднови", иначе евала на Венгер, най-бързия и боеспособен отбор в момента, само късата резервна скамейка е вечния проблем, а отбора струва 40 лв, сравнение с конкурентите като цени е меко казано неудачно, а ако гледаме и цените на играчите когато са дошли в отбора, тогава вече виждаме отбори които имат 1 футболист който струва колкото отбора на Арсенал.
highbury
на 22.09.2008 в 14:47:47 #21Don Kurleone Ами ние имаме англичани и в момента.
Bergkamp
на 22.09.2008 в 14:46:13 #20Don Kurleone НАИ ДОБРИЯ АНГЛИИСКИ ИГРА4 В МОМЕНТА ИГРАЕ В АРСЕНАЛ.Ако не беше тои няше да видят победа в Хърватия още 100 на години.КОИ ИМА ХЕТТРИК ЗА англия на 19 - маимуни ли,оуен ли

Bergkamp
на 22.09.2008 в 14:44:38 #19Е НЯКОИ СЪБИРА ТАЛАНТИ от целия свят без значение дестинацията.Арда и Инлер са доста добри,но при сегашната форма на поне 16 равностоини играча в АРСЕНАЛ нямам идея къде ще играят.А се чакат ЕДУАРДО,ТОМАш И ДИАБИ.
az_lud
на 22.09.2008 в 14:44:14 #18курлеоне, ми то и в Арсенал има англи4ани
highbury
на 22.09.2008 в 14:38:56 #17RvP Да, от турски произход е.
RvP
на 22.09.2008 в 14:36:23 #16highbury Венгер искаше да привлече и Гьокан Инлер, който въпреки че е швейцарец се басирам че има турски корени.
highbury
на 22.09.2008 в 14:31:19 #15LOVEC Ами...и на мен не са ми много приятни някои турци, но имам една новина за теб. Според списание ”The People”, мениджърът на Арсенал Арсен Венгер иска да привлече в състава си турския национал на Галатасарай Арда Тюран. 21-годишният полузащитник впечатли с изявите си на европейското първенство в Австрия и Швейцария това лято, и предизвика интереса на няколко водещи европейски отбори, сред които и Арсенал. Цената на футболиста е 15 милиона паудна, като според изданието, Арсен Венгер ще опита да го привлече още през януари.
LORD_SLIM
на 22.09.2008 в 14:27:17 #14Първо искам да засегна темата с расизма.Крайно време е да спрем да класифицираме играчите според цвета на кожата им и Роналдиньо е черен но преди 2 години нямаще играч,който да го спре.Крайно време е да си променим манталитета и расистките предразсъдъци да останат в миналото.Все повече африканци ще идват да играят в Европа,те идват за почти без пари и са с отлични технически и физически качества,единствено трябва да се научат тактически и са безценни.Африка 2050 година ще се увеличи 2 пъти така че това е бъдещето за футбола,от друга страна играчи от европа с по-малко качества струват с пъти повече,така че това е бъдещето на трансферните политики.Третото нещо което искам да засегна е изключително неприятно даване на паспорти на конвейр,крайно време е това да се спре.
Bergkamp
на 22.09.2008 в 14:12:22 #13АБЕ такива расистчета като се появят да злобеят по адрес на наи ВЕЛИКИЯ ТИМ В СВЕТА АРСЕНАЛ е леко смешно.дръжте си там белите балерини торес,дървото каут и португея и не се занимаваите с АРСЕНАЛ.
streamer
на 22.09.2008 в 13:58:35 #12CAMyPAu Майтап няма Наистина е той
CAMyPAu
на 22.09.2008 в 13:47:30 #11Абе тоя не е ли оня негър от рекламата на пастата за зъби "Лакалут"
егаси снимката 