Мениджърът на Бърнли Шон Дайш изрази разочарованието от пропуснатата от тима му победа в мача с Манчестър Юнайтед. Срещата завърши при резултат 2:2, като гостите на "Олд Трафорд" водеха до последните минути на сблъсъка.

"Всички сме чували за "Фърги тайм" и така нататък, всички на този стадион са свикнали. Затова имам предвид повече манталитета, които тези 5 минути, им дадоха, както и тласъка в играта им. Ако бяха отсъдени 3 минути, тогава щеше да е различно. Феновете щяха да си мислят, че няма достатъчно време. Петте минути обаче им осигуриха тласъка, от който те имаха нужда.

Изглежда в това се е превърнал футболът в наши дни - лесно падащи футболисти в наказателното поле. И никой не възразява. Явно това е част от играта", каза Дайш.

Шон Дайш: Победата срещу Манчестър Юнайтед е трудна, но не и невъзможна мисия

Дайш: Победата срещу Юнайтед е трудна, но не и невъзможна мисия

"Очаквам солидно представяне от футболистите си"