Отборите на Шефийлд Юнайтед и Уест Хем изиграха драматичен неделен двубой от програмата на Висшата лига. Битката на "Брамал Лейн" завърши при резултат 2:2, като равенството беше фиксирано в 13-ата минута на добавеното време.

Уест Хем поведе в резултата с настъпването на 28-ата минута, когато се разписа Корне. В края на първата част дошлият наскоро от Виляреал - Бен Брертън Диъс съумя да изравни за 1:1.

В 78-ата минута "чуковете" поведоха за втори път в двубоя. Тогава Густаво Хамер направи глупаво нарушение в собственото му наказателно поле и Джеймс Уорд-Праус реализира хладнокръвно в средата на вратата.

Лондончани тъкмо си мислеха, че ще измъкнат трите точки, ако 103-ата минута Алфонс Ареола не изпъкна с груба грешка, при която вместо да боксира топката, връхлетя в тялото на МакБърни и го фаулира за дузпа. Потърпевшият оформи и крайното 2:2.

В крайното класиране Шефийлд Юнайтед остава на последното място с десет точки, докато Уест Хем е шести с 35.

Брентфорд - Нотингам 3:2 в мач от Висшата лига

Айвън Тони с подобаващо завръщане за Брентфорд!