Отборът на Шефилд Юнайтед, който се намира на последно място във временното класиране на Премиър лийг, пропусна шанса да запише четвърта победа през сезона в първенството.

"Остриетата" водеха с 3:1 на Фулъм у дома, но в крайна сметка се задоволиха само с точката, след като двубоят завърши при резултат 3:3.

Всички голове паднаха след почивката. Първо Бен Бреретон Диас откри резултата в 58-ата минута, когато засече превъзходно центриране на Оли Макбърни. Жоао Палиня изравни четири минути след това, след като бе оставане непокрит и се разписа с глава след центриране на Перейра от корнер. В 68-ата Макбърни отново изведе Шефилд напред, след като Бреретон върна топката към него и с удар отблизо нападателят записа името си сред голмайсторите. Само две минути след това авансът на домакините вече бе от две попадения след втори гол на Бреретон Диас, който засече с глава центриране на Густаво Хамер.

При този резултат нов гол на Макбърни бе отменен след намесата на ВАР заради засада на Вини Соуса, който бе пред Лено.

Фулъм не се отказа. В 86-ата минута Боби Рийд намали, след като получи от Кеърни и стреля в ъгъла. В третата минута на добавеното време Родриго Муниз изравни със зрелищен ножичен удар.

Борнемут - Евертън 2:1 в мач от Висшата лига