Саутхамптън, който е на последно място във временното класиране на Премиър лийг, се класира за 1/8-финалите на ФА Къп след успех с 2:1 над Блекпул на "Сейнт Мери".

За "светците" се разписа левият краен бранител Ромен Перо, който се отчете с две попадение и в двете полувремена.

Патино върна един гол , но той не помогна на отбора от Чемпиъншип да продължи напред в турнира.

В друга среща от четвъртия кръг Фулъм завърши наравно 1:1 пред собствена публика със Съндърланд.

"Черните котки" взеха преднина още в шестата минута чрез Джак Кларк, но Том Крейни изравни след 61 минути игра на "Крейвън Котидж".

Шефийлд Уензди, който в миналия кръг отстрани Нюкасъл, завърши наравно 1:1 у дома с Флийтууд Таун, докато Бристъл Сити отстрани Уест Бромич след победа у дома с 3:0.

Лестър пък се наложи с 1:0 над Уолсол. Килеши Ихеаначо се превърна в герой за "лисиците". Лийдс също записа победа, след като надви категорично Акрингтън с 3:1.

По-късно тази вечер Тотнъм гостува на Престън Норт Енд, докато Манчестър Юнайтед е домакин на Рединг.

Тен Хаг: Не съм Хари Потър, Рашфорд сам се развива ментално